CONTACT OPNEMEN

Voor vragen, opmerkingen en/of klachten kunt u contact met ons opnemen door middel van het contactformulier.

  • Adres: Stettinweg 11
    9723 HD Groningen
  • Verhuur: +31(0)50 597 39 80
    Verkoop: +31(0)50 597 39 97

ZAKELIJK

  • KVK: 02048734
    BTW: NL 8076 27 860 B 01
  • Rabobank: 16 22 19 709
    IBAN: NL67 RABO 0162 2197 09
    BIC: RABONL2U
Naam Functie Mailadres Telefoonnummer
Leon van Warmerdam Directeur, Lichtadviseur leon@lichtpunt.nl 050 597 39 91
Rieks Rubingh Controller rieks@lichtpunt.nl 050 597 39 87
Alwin Staal Inkoper, Commerciële binnendienst medewerker alwin@lichtpunt.nl 050 597 39 94
Michel Verherbrugge Commerciëel medewerker michel@lichtpunt.nl 050 597 39 98
Lieuwe Douma Projectuitvoerder, monteur lieuwe@lichtpunt.nl 050 597 39 96
Marc Rijskamp Medewerker technische dienst, monteur marc@lichtpunt.nl
Hans van der Post Manager verhuur hans@lichtpunt.nl 050 597 39 81
Joppe van Dijk Medewerker verhuur joppe@lichtpunt.nl 050 597 39 84
Alex Wassenaar Medewerker verhuur alex@lichtpunt.nl 050 597 39 82
Algemeen info@lichtpunt.nl 050 597 39 99
Verkoop verkoop@lichtpunt.nl 050 597 39 97
Verhuur verhuur@lichtpunt.nl 050 597 39 80
Administratie administratie@lichtpunt.nl 050 597 39 87
Storingsnummer 050 597 39 90

CONTACTFORMULIER